Odzież ułatwiająca opiekę i higienę seniora

Zapraszamy do odwiedzenia strony sklepu internetowego i poznania szerokiej oferty produktów od Vitesicare. Jest to producent odzieży specjalistycznej dla osób chorych. Ich odzież specjalistyczna to nie tylko odzież dla osób starszych, ale też i młodszych, z różnymi jednostkami chorobowymi. Wiele schorowanych osób wymaga codziennej opieki osoby drugiej. Jeśli chora osoba jest chodząca, oczywiście taka opieka jest dużo łatwiejsza. Opieka nad osobą obłożenie chorą to dużo poważniejszy problem. Odzież specjalistyczna ma w tym przypadku ogromne znaczenie. Jest komfortowa dla chorego, jednocześnie jednak i dla jego opiekuna ma wiele plusów. Osoby obłożnie chore wymagają bowiem przebierania, karmienia, przekładania, by uniknąć ryzyka powstawania odleżyn. Każdy, kto opiekował się taką osobą, wie doskonale, że przebranie jej już jest ogromnym wyzwaniem. Z odzieżą specjalistyczną od Vitesicare, wykonywanie wszelkich czynności przy chorym jest dużo łatwiejsze.

Odzież, którą łatwo założyć i zdjąć

Odzież od Vitesicare projektowana i produkowana jest przez właścicieli. Nie dociera ona do nich od zewnętrznego wytwórcy, dlatego mają oni pełną kontrolę nad całością procesu powstawania odzieży. Już na etapie projektowania zwracają wiele uwagi na to, by była to odzież łatwa do zdejmowania i zakładania. W przypadku wielu osób schorowanych idealną opcją jest odzież zakładana przez głowę. Chory ubierając taką odzież lub obłożnie chory, który jest w nią ubierany, nie musi wykonywać skomplikowanych ruchów. Opiekun zaś w taką odzież chorego przebiera dużo szybciej. Przy wykonywaniu tej czynności nie potrzeba też tak wiele wysiłku, jak w przypadku konieczności zakładania odzieży, która jest dedykowana dla osób zdrowych. 

Odzież z wycięciami i łatwo zapinana

Odzież specjalistyczna dla osób leżących może być oczywiście zakładana przez głowę. Może to też jednak być odzież łatwo zapinana. Można tu polecić choćby odzież z wycięciami ułatwiającymi załatwianie potrzeb fizjologicznych, a także odzież zapinaną na plecach. Ta druga jest bardzo praktyczna i polecana dla osób leżących. Przebranie takiej osoby jest w tym momencie dużo łatwiejsze. Można swobodnie odzież choremu rozpiąć, delikatnie zdjąć i założyć świeżą, wypraną. 

Odzież od Vitesicare łatwo się pierze

Zdajemy sobie sprawę z tego, że odzież dla osób leżących łatwo ulega zabrudzeniom. Potrzeby fizjologiczne, krwawiące rany, pokarmy wylane podczas karmienia takiej osoby — wszystko to może powodować konieczność częstego prania odzieży. Produkując ubrania od Vitesicare również wzięto to pod uwagę. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów odzież pierze się szybko i dokładnie. Nie ma potrzeby zachowywania specjalnych warunków prania. Można prać ją w pralce automatycznej, w średnich temperaturach, do prania zaś używać każdego detergentu — proszku do prania lub płynu. Plamy z naszej odzieży znikają szybko. Po praniu znowu wygląda ona jak nowa. Co ważne — nawet po wielu praniach — odzież nie kurczy się ani nie rozciąga. Nie niszczy się w pralce i nie odbarwia. Nawet wielokrotne pranie — co w przypadku odzieży zakładanej osobie leżącej jest konieczne — nie spowoduje zniszczenia odzieży i konieczności zakupu nowej.

odzież idealna na rehabilitacje

Odzież dla osób chodzących — idealna na rehabilitacje

W naszej ofercie znajduje się także duży wybór odzieży dla osób chorych, ale chodzących. Wśród osób starszych lub schorowanych jest ich niemało. Tym osobom polecamy między innymi doskonałej jakości dresy, idealne na rehabilitację. Dresy od Vitesicare są bardzo wygodne, dzięki czemu wykonywanie w nich ćwiczeń nie jest utrudnione. Zaprojektowane są one jednak tak, by chory mógł je nosić w wielu życiowych sytuacjach. Są na tyle ładne, że nic nie stoi na przeszkodzie, by chory nosił je codziennie i to nie tylko podczas pobytu w szpitalu, ale także na wyjście na spacer czy do sklepu. W dresach marki Vitesicare jest to jak najbardziej możliwe, wyglądają bowiem świetnie. 

Zakupione produkty w sklepie Vitesicare to rzeczy bardzo wysokiej jakości. Sprzedawane są w cenach możliwie jak najniższych oraz wysyłane kupującemu pod wskazany adres. Zapraszamy do zakupów w sklepie vitesicare.com, we współpracy, z którym powstał powyższy artykuł.

Poprzedni Post
Następny Post